loader image
15 اردیبهشت 1399 توسط admin 0 دیدگاه

کوچک کردن بینی های گوشتی و انحرافات بینی

کوچک کردن بینی های گوشتی و انحرافات بینی

فرم دادن به بینی

آمار جراحی زیبایی بینی به اندازه بسیار زیادی بالا رفته است و می توان گفت افراد حتی به دلایل جزئی نیز اقدام به جراحی بینی می کنند. اما بهتر است بدانید که این روزها با آمدن روش های بسیار بهتر از جراحی برای برطرف کردن موارد جزئی در بینی، توصیه می شود برای برطرف کردن اشکالات کوچک اقدام به عمل جراحی نکنید.

گاهی اوقات نیز برخی افراد موارد جزئی در بینی خود مشاهده می کنند که تمایل دارند آن را رفع کنند اما ترجیح می دهند که برای این موارد کوچک، خود را درگیر جراحی و عوارض بعد از آن نکنند.

روشی جدید برای زیبایی بینی

یکی از روش های جدیدی که می توان برای رفع مسائل مربوط به بینی از جمله کوچک کردن بینی های گوشتی و انحرافات بینی پیشنهاد داد، استفاده از دستگاه پلاسما BT است. این روش عوارض بسیار کمتر از جراحی دارد که استفاده از آن نسبت به جراحی بینی پیشنهاد می شود.

دستگاه پلاسما BT از دستگاه هایی است که برای لیفت بینی و اپیدرم در نقاطی که مورد نظر است، استفاده می شود. در مورد پلاسما هم بدانید که حالت آن نه جامد است و نه مایع بلکه شبیه گاز داغ است و زمانی که با پوست برخورد می کند سرد می شود.

مزایای فرم دادن به بینی با دستگاه پلاسما BT

دستگاه پلاسما BT با در نظر گرفتن عمل جراحی و عوارض پس از آن مزایای بیشتری دارد که در ادامه به آن اشاره کرده ایم:

 • نسبت به عمل جراحی بینی هزینه کمتری دارد.
 • دوره نقاهت آن کوتاه است.
 • به صورت یک عمل سرپایی انجام می شود.
 • نیازی به بیهوشی ندارد و فرد از عوارض بیهوشی مصون می باشد.
 • درد ندارد.

معایب فرم دادن به بینی توسط دستگاه پلاسما BT

هرچند روش فرم دادن به بینی توسط دستگاه پلاسما BT یک روش بهتر و جدید نسبت به عمل جراحی به حساب می آید که بسیاری از مسائل مربوط به عمل جراحی را ندارد اما باز هم معایب ریزی دارد که بهتر است در نظر داشته باشید و به آن ها در ادامه اشاره کرده ایم:

 • ممکن است تغییر بسیار جزئی در ساختار بینی ایجاد شود.
 • گاهی ممکن است به حالت اولیه برگردد که نیاز به جلسات درمانی دیگری دارد.
 • این درمان برای پولیپ کاربرد ندارد.
 • عوارض آن شامل تورم تا 5 روز و انقباض پوست تا یک هفته است.

کوچک کردن بینی با دستگاه پلاسما BT مناسب چه افرادی است؟

دستگاه پلاسما BT مناسب کوچک کردن بینی های گوشتی

ممکن است این سوال برایتان پیش آید که این روش برای همه افراد مناسب است یا فقط در موارد خاصی می توان از آن استفاده کرد. چند مورد که می توان از این روش برای کوچک کردن بینی استفاده کرد را در ادامه آورده ایم:

 • مناسب افرادی است که دارای بینی بزرگ با پوست ضخیم هستند.
 • کسانی که بینی خود را قبلا جراحی کرده اند هم در صورتی که بیش از آن بخواهند بینی خود را کوچک کنند، می توانند از این روش استفاده کنند.
 • قابل ذکر است که این روش برای افرادی که بینی غضروفی یا استخوانی دارند مناسب نیست و مناسب بینی های گوشتی است.

استفاده از اسکن سه بعدی قبل از فرم دهی بینی

معمولا افرادی که عمل زیبایی بینی انجام می دهند، اکثرا از تفاوتی که فرم نهایی بینی آن ها با چیزی که در ذهن فرد و پزشک بوده دارد، ناراضی هستند. برای این مسئله یک راه حل وجود دارد که استفاده از اسکن سه بعدی است.

می توان قبل استفاده از دستگاه پلاسما BT با استفاده از اسکن سه بعدی تغییراتی که دوست دارید روی بینی شما قرار بگیرد را ببینید. خواسته هایتان را به پزشک در میان بگذارید و در نهایت با کمک او ساختار نهایی بینی خود را بسازید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *