loader image

ژل پروفایلو

کلینیک طب سوزنی و زیبایی دکترمنوچهرقدیمی
آدرس : ملاصدرا،شیرازی شمالی ،روبروی بانک سپه
کوچه نرگس ،ساختمان پاپلی ،طبقه ۱۰

تلفن رزرو : 02188613200

ویدئو های تزریق ژل پروفایلو

جهت مشاهده ویدئو بر روی ویدئو کلیک کنید :

ژل پروفایلو

ژل پروفایلو
بسیاری از افراد پس از رسیدن به ۳۰ سالگی و با شروع از دست دادن مقادیر قابل توجهی از کلاژن، الاستین و هیالورونیک به تدریج علائم پیری را به صورت خطوط ریز، چروک و کاهش درخشندگی پوست مشاهده می کنند. معمولا چنین افرادی به فکر مراقبت از پوست خود خواهند افتاد. در نتیجه دنبال راهکارهایی به قصد جلوگیری از پیر شدن پوست خود خواهند بود. روش های مختلفی چهت جوان تر کردن پوست وجود دارند. بدین منطور تزریق چربی، تزریق ژل نیز می توانند با توجه به هدف فرد از زیبایی مورد استفاده قرار بگیرند. در مورد تزریق چربی مقالات متعددی داخل سایت منتشر شده است. در مقاله ی حاضر به یکی از جدیدترین روش های زیبایی که تزریق ژل پروفایلو است اشاره می شود. با ما همراه باشید تا روش مناسب زیبایی را برای خود انتخاب کنید.

یکی از روش های زیبایی و نیز شاید بتوان گفت که جدیدترین آنها نیز می باشد استفاده از ژل پروفایلو است. پروفایلو گزینه ای عالی برای چنین افرادی است. زیرا حجم و آبرسانی تمام پوست را افزایش داده و به این طریق یک ظاهر کلی جوان تر را به فرد می بخشد. در صورتی که فرد تمایل به افزایش حجم نواحی خاصی از پوست را نیز داشته باشد، فیلر های پوستی گزینه هایی مناسبی خواهند بود.

پروفایلو
پروفایلو چیست؟
پروفایلو اولین هیالورونیک اسید تثبیت شده است که بدون استفاده از عوامل شیمیایی BDDE در پروسه پیوندهای شیمیایی Cross-Linking توسط IBSA که یک شرکت دارویی و بسیار معتبر در زمینه تولید اسید هیالورونیک (HA)است، ارائه شده است. (BDDE free) که مطابق با استانداردهای سازمان غذا و داروی آمریکا FDA 2ppm > BDDE می باشد.

اسید هیالورونیک شرکت ایبسا از نوع فوق العاده خالص می باشد .تولید شده با حق انحصاری توسط پروسهُ تخمیر باکتریایی ، از استرپتوکوک زوواپیدمیکوس، که در سطح رتبه بندی جهانی از بالاترین کیفیت برخوردار می باشد. پروفایلو بهبود چشمگیری درکیفیت و درمان بافت پوست ایجاد می کند.مخصوصاً در مناطق پرچالشی از پوست بعنوان مکمل درمان های زیبایی و عمل های پوستی عمل می کند. (برای مثال این محصول قابلیت ادغام عالی با بافت چربی برای تزریق در نواحی مختلف را دارد)

این یک محصول ایمن، موثر و یک پیشرفت واقعی و چشمگیری در عرصه پزشکی مبارزه با روند پیری به حساب می آید.

پروفایلوانقلابی در زیبایی با “پروفایلو”
پروفایلو در واقع کاربرد درمانی دار و صرفا زیبایی نیست یعنی حجم دهی زیاد و اغراق آمیز صورت نمی گیرد. در واقع یک شکل دهی بسیار زیبا و طبیعی اتفاق می افتد. با این که حجم دهی زیادی ندارد اما لیفت بسیار قوی به خاطر تکنولوژی منحصر به فردش دارد .

از پروفایلو در دنیا به عنوان یک فراورده Bioremodeling نام برده می شود. تنها هیالورونیک اسید با تکنولوژی هایبرید hybrid هست و این تکنولوژی باعث می شود غلظت بالایی از هیالورونیک اسید را در لایه های عمیق پوست تزریق شود به طوری که خود پوست با توجه به نیازش از آن برداشت کند و این، آن اثر بی نظیر پروفایلوست که باعث لیفت زیبا بدون حجم دهی زیاد می شود و ماندگاری بالایی دارد. باعث تحریک تولید کلاژن تیپ ۱ و ۳ می شود. در نقاط با ریسک بالا مانند گردن به راحتی می شود تزریق کرد.

پروفایلو
ساختار ملکولی پروفایلو چگونه است ؟
به طور کلی پروفایلو با ایجاد هیبرید پایدار و انحصاری، از طریق یک روش خاص و با یک عملیات حرارتی تولید شده است. با استفاده از این تکنولوژی انحصاری جدید، ترکیبی ۳۲ میلی گرم اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا (بین ۱۱۰۰-۱۴۰۰ کیلو دالتون)و ۳۲ میلی گرم اسید هیالورونیک با وزن مولکولی کم ( بین ۸۰-۱۰۰ کیلو دالتون ) ایجاد شده است. پس غلظت اسید هیالورونیک در یک سرنگ پروفایلو به ۶۴ میلیگرم رسیده است. ایجاد این غلظت تا پیش از این غیر ممکن بوده است.پس با تزریق پروفایلو اسید هیالورونیک با غلظت بالا و پایین در یک ملکول پایدار همزمان به بیمار تزریق میشود.

در نتیجه میتوان انتظار داشت که اثر اسید هیالورونیک با وزن ملکولی پایین بر اپیدرم آبرسانی (HYDRO) انجام شود . اسید هیالورونیک با وزن ملکولی بالا بر درم لیفت پوست (Hydrolift®) به طور همزمان موثر باشد.یا به عبارتی دیگر پروفایلو نه تنها برای پر کردن خطوط و چین و چروکهای صورت بلکه برای درمان (بازسازی مجدد) و ترمیم افتادگی پوست (BioRemodeling Skin Laxity) بکار می رود.

تاثیرات پروفایلو ؟
مدت اثر طولانی: ترکیب پیچیده پروفایلو باعث میشودکه اسید هیالورونیک با وزن ملکولی بالا تا ۸ برابر بیشتر دربرابر تخریب مقاومت داشته باشد.

ویسکوزینه پایین: ویسکوزینه پایین پروفایلو باعث میشود که این اسید هیالورونیک قابل تزریق با سوزن گیج ۲۹ باشد. این مساله هم درد تزریق را کمتر میکند. هم توزیع اسید هیالورونیک در پوست بهتر میشود.

آهسته رهش بودن: اسید هیالورونیک با وزن ملکولی پایین به آرامی از ترکیب پروفایلو جدا میشود. در نتیجه التهاب کمی ایجاد می شود.

سازگاری زیاد: اسید هیالورونیک با وزن ملکولی بالا توسط عوامل شیمیایی به هم متصل نشده بنابراین سازگاری آن با پوست بسیار زیاد میباشد.

کابرد های پروفایلو
شلی پوست را از بین می برد برای همین در شلی های متوسط بازو نیز بسیار کاربرد دارد.
دو سی سی از پروفایلو در ۱۰ نقطه کل صورت را پوشش می دهد‌
افرادی که چروک زیر چشم دارند بهترین گزینه است.
نحوه تزریق پروفایلو
پروفایلو در ۵ نقطه، در هر طرف صورت تزریق میشود. این نقاط که توسط شرکت تولید کننده با همکاری تعداد زیادی پزشک متخصص پوست، تعیین شده اند به نقاط زیبایی زیستی (Bio Aesthetic Points)یاBAP معروف هستند. نقاط زیبایی زیستی این خاصیت را دارند که دور از اعصاب و رگهای مهم هستند و بیشترین میزان انتشار اسید هیالورونیک را دارا هستند. در هر یک از نقاط دو دهم سی سی از پروفایلو داخل درم عمقی تزریق میشود. این تزریق با سر سوزن گیج ۲۹ انجام میشود که در نتیجه درد کمی برای بیمار دارد.

پروفایلو۱) برآمدگی گونه : ۲ سانتی متر خارج از گوشه خارجی چشم ۲) پایهُ بینی : محل تلاقی خط فرضی افقی از پره بینی به تراگوس و خط فرضی عمودی از وسط مردمک ۳) تراگوس: جلوتر از قسمت پایین تراگوس (۴) چانه : محل تلاقی خط فرضی عمودی از وسط چانه و خط افقی از ۱/۳ فوقانی همان خط ۱/۵cm به سمت گوشه لب ۵) زاویهُ ماندیبولار : یک سانتی متر بالای زاویه مندیبل پروفایلو
دفعات تزریق پروفایلو
تعداد دفعات تزریق برای افراد مختلف متفاوت است. تعداد دفعات تزریق ژل پروفایلو توسط پزشک و برای هر فرد مشخص می شود. اما عموما برای هر فرد دو بار تزریق به فاصله یک ماه نیاز است .افراد با شلی پوست زیاد و سن خیلی بالا نیاز به سه بار تزریق به فاصله سه ماه از اخرین تزریق هستند.
تزریق در نقاط مربوطه چه نتایجی برای پوست صورت دارد ؟
تزریق پروفایلو نه تنها باعث کاهش روند آتروفی ناشی از پیری در این نقاط میشود و ناحیه گونه و زیر گونه را برجسته تر میکند. بلکه باعث بهبود ظاهری کل صورت، افزایش سفتی و انعطاف پذیری پوست، افزایش شفافیت پوست میشود. همچنین این تزریق باعث کاهش چروکهای سطحی و حتی چروکهای عمیق مثل خط خنده(nasolabial fold) می شود.

پروفایلو

عوارض تزریق پروفایلو
عوارض ناشی از تزریق ژل پروفایلو بسیار کم است. زیرا هیالورونیک اسید به خوبی توسط پوست تحمل می شود. در برخی مواقع ممکن است کبودی و نیز تورم در قسمت تزریق شده به وجود آید. اگر کبودی نیز به وحود آید مدت زمان ماندگاری آن بسیار کم است و سریع از بین خواهد رفت.

تماس با کلینیک :

برای مشاوره نیاز به کمک دارید ؟ با ما تماس بگیرید

021-88613200