loader image

اصلاح فرم بینی با فیلر یا رینوپلاستی غیر جراحی

کلینیک طب سوزنی و زیبایی دکترمنوچهرقدیمی
آدرس : ملاصدرا،شیرازی شمالی ،روبروی بانک سپه
کوچه نرگس ،ساختمان پاپلی ،طبقه ۱۰

تلفن رزرو : 02188613200

اصلاح فرم بینی با فیلر یا رینوپلاستی غیر جراحی

اصلاح فرم بینی با فیلر یا رینوپلاستی غیر جراحی:

تزریق ژل برای برطرف کردن مشکلات ظاهری بینی که بدون جراحی انجام می شود و به آن رینوپلاستی غیرجراحی گفته می شود، روشی ساده، بدون عارضه است و در یک جلسه انجام می شود. این روش بیشتر به منظور اصلاح تیغه بینی به کار می رود و نمی توان از آن برای کوچک کردن بینی به خصوص بینی های گوشتی استفاده کرد. هر چند بعد از اصلاح فرم بینی یا فیلر به دلیل خطای دید ایجاد شده، اندازه کلی بینی کوچکتر و بسیار زیباتر به نظر می رسد.

با توجه به عوارض متعدد رینوپلاستی جراحی و طول درمان زیاد آن، این روش به تدریج در حال جایگزین شدن جراحی زیبایی بینی است. در این روش با تزریق مقادیر کمی ژل هیالورونیک اسید به قسمت های نامتقارن بینی می توان بینی را به حالت  کاملا صاف و متقارن در آورد.

موارد کاربرد فیلر در اصلاح فرم بینی:

– انحراف تیغه بینی

– بینی های کوچک که نیاز به افزایش حجم دارند

– بینی هایی که در مسیر تیغه بینی دارای قوز بوده و نیاز به صاف شدن دارند.

– اصلاح عدم قرینگی هایی که پس از جراحی بینی ایجاد شده است.

– بینی هایی که دارای قوس زیاد در طول پل بینی دارند.

– افتادگی نوک بینی و نیز بینی هایی که قوس آن خیلی بالاست و ظاهری نامناسب ایجاد کرده اند.

مراحل اصلاح فرم بینی با فیلر:

ابتدا با بی حسی موضعی محل تزریق را به وسیله پمادهای موجود به مدت 30-20 دقیقه بی حس کرده و قبل از انجام تزریق، محل را ضدعفونی کرده و سپس مقادیر کمی از ژل مناسب در موضع تزریق می شود. چنانچه تزریق به وسیله کانولا انجام شود کمترین احتمال ایجاد کبودی و آسیب به موضع را داریم. پس از تزریق در مناطقی که نیاز به اصلاح دارند موضع را ماساژ می دهیم تا ژل تزریقی کاملا صاف و یکنواخت شود و به بیمار توصیه می شود به مدت 24 ساعت در موضع بینی آرایش انجام ندهد، از دستکاری بینی اجتناب ورزیده و دوش نگیرد.

ماندگاری این عمل حدود یک سال است و با چندین بار تکرار به دلیل تحریک ترمیم های کلاژن و سایر بافت های پیوندی در موضع تزریق به تدریج بینی شکل طبیعی خود را پیدا کرده و ممکن است در آینده نیاز به هیچ گونه تزریقی نداشته باشداستاد

تماس با کلینیک :

برای مشاوره نیاز به کمک دارید ؟ با ما تماس بگیرید

021-88613200