loader image
5 اسفند 1398 توسط admin 0 دیدگاه

چگونگی لیفت ابرو با نخ و مزایای آن

 

 

چگونگی لیفت ابرو با نخ و مزایای آن

لیفت ابرو با نخ

با بالا رفتن سن و کم شدن کلاژن پوست برخی نواحی بدن از جمله صورت، دچار شلی و افتادگی میشوند. یکی از مهمترین قسمت هایی که کاهش کلاژن یا عوامل محیطی سبب افتادگی آن میشود ابروست. اهمیت آن از این روست که ابروها نقش بسزایی در زیبایی افراد دارند و بعد بخشیدن به صورت را دارند و افتادگی آنها حتی فرم چشم ها را هم به شدت تحت تاثیر قرار میدهد. لیفت ابرو با نخ راه حلی نسبتا کم هزینه، کم خطر و موثر برای بالا بردن ابرو هاست.

 

چه کسانی برای لیفت ابرو مناسب هستند؟

برای لیفت ابرو با نخ احتیاجی نیست که سن بالا برود یا کلاژن پوست کم شود. گاهی به صورت ژنتیکی و طبیعی ابروها صاف و بدون فرم یا حتی بد فرم و افتاده هستند، لیفت ابرو با نخ میتواند به آنها زیبایی و طراوت ببخشد.

به طور کلی ابروهایی که به هر دلیلی دچار فرم نامناسب و افتادگی هستند و حالتی مانند افتادگی پلک را ایجاد میکنند، یا دارای چین های عمودی میباشند برای لیفت با نخ مناسب اند.

 

چگونگی لیفت ابرو با نخ

ابزار اصلی در لیفت ابرو با نخ، نخ های نازکی هستند که به طور اختصاصی و قابل جذب از جنس پرولن برای پوست ساخته شده اند. با انتقال این نخ ها به درون بافت پوست، افتادگی رفع میگردد و پوست شما حالت جدیدی به خود میگیرد.

چگونگی انجام لیفت ابرو با نخ بدین صورت است که ابتدا پس از آنکه چند روز آنتی بیوتیک مصرف کردید، برای لیفت مراجعه میکنید. سپس نواحی مورد نظر برای تعبیه نخ ها علامت گذاری میشود و با مواد بی حس کننده ای مانند لیدوکائین بی حس میگردند. پس از آنکه بی حسی موضعی عمل کرد، با ایجاد شکاف ریزی در پوست سوزن بسیار ظریفی که حاوی نخ مخصوص است به درون آن فرستاده میشود و از طرف دیگر خرج میشود. در این حالت نخ داخل پوست باقی میماند و به بافت آن میچسبد که تحریک و کلاژن سازی را شروع کند. سپس انتهای نخ ها را گره میزنند و قسمت اضافه را کوتاه میکنند.

اگر احتیاج باشد، محل سوزن را نیز بر روی پوست بخیه میزنند (این بخیه ها لزوما جذبی نیستند و باید کشیده شوند)

مزایا و معایب لیفت ابرو با نخ

مزایا و معایب لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ، باعث کاهش اثرات پیری و سفت شدن پوست میگردد.

چین و چروک های پلک و ابرو را تا حد زیادی از بین میبرد.

تاثیر لیفت ابرو با نخ تا مدتها باقی می ماند.

نتیجه درمان، فوری ست و پس تعبیه نخ ها به صورت مشهود تاثیر آن را میبینید. هر چند که به مرور با ساخت کلاژن بیشتر بعد از یک تا دو هفته شاهد تاثیر بیشتری بر ابروها خواهید بود.

برش و جراحت خاصی بر روی پوست ایجاد نمیشود و همچنین پوست را دچار التهاب نمیکند.

از جمله معایب لیفت ابرو با نخ که گاهی ممکن است ایجاد شود، این است که پوست دچار عفونت و خونریزی گردد یا به لمس حساس شود. در برخی مواقع نیز نخ ها ممکن است در زیر پوست حرکت کنند و تقارن ابرو ها را تا حدی دچار مشکل نمایند. البته مشکل ایجاد عدم تقارن، در صورت بروز توسط پزشک قابل رفع میباشد، اگر چنین موردی را مشاهده کردید، به پزشک خود مراجعه نمایید

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *