loader image
5 اسفند 1398 توسط admin 0 دیدگاه

در مورد فرم دهی صورت با تزریق ژل بیشتر بدانیم

اگر کمی در مورد زیبایی صورت و یا عمل هایی که در این مورد انجام می شود تحقیق کرده باشیم، حتما به مبحث فرم دهی صورت با تزریق ژل برخورد کرده ایم. در این مقاله در وبسایت دکتر قدیمی می خواهیم به این مسئله رسیدگی کنیم که این کار چطور انجام می شود؟ در کجاهای صورت امکان استفاده از این عمل را داریم؟ و در صورت فرم دهی صورت با تزریق ژل از چه مزایایی برخوردار خواهیم شد. پس با ادامه این مقاله جذاب و خواندنی با ما همراه باشید!

می‌توانیم جوانی را به صورت خود بازگردانیم!

فرم دهی صورت با تزریق ژل

به مرور زمان و وقتی که سن ما رو به افزایش می رود، پوست ما نیز شادابی و جوانی خود را از دست می دهد و به تبع این، ممکن است حالت صورت ما از آن چیزی که در جوانی به آن عادت کرده بودیم خارج شود. اگر علمی بخواهیم به این قضیه نگاه کنیم، از دست دادن نوعی قند طبیعی در پوست صورت باعث این اتفاق می باشد.

اگر کمی اهل مد باشیم و به روز بودن و زیبایی برای ما اهمیت داشته باشد، احتمالا فکری برای آن دوران خواهیم کرد! فرم دهی صورت با تزریق ژل می تواند یکی از این راهکارها باشد.

این کار چطور انجام می شود؟

گفتیم که پر کننده هایی که به صورت طبیعی در صورت ما وجود دارند، نوعی قند طبیعی هستند. وقتی می خواهیم عمل فرم دهی صورت با تزریق ژل را انجام دهیم، باید بدانیم که این ژل ها حاوی همین ماده هستند که می توانند شادابی را به پوست ما بازگردانند. تزریق این نوع ژل نقس بسیار به سزایی در بازگردانی حالت جوانی پوست و چهره ما ایفا خواهد کرد. این ژل به همراه مقداری آب به ناحیه دلخواهد ما تزریق می شود تا به پوست ما حجم دهد. در این صورت نواحی چروک و افتاده صورت ما رخ تازه ای خواهند گرفت و می توانند دوباره حالت جوانی خود را تجربه کنند!

بازگردانی قند طبیعی پوست کاری هست که در فرم دهی صورت با تزریق ژل انجام می‌شود.

به چه نواحی صورت می ‌توانیم ژل تزریق کنیم؟

فقط قسمت های خاصی از صورت ما هستند که به تدریج حالت خود را به طرز چشم‌گیری تغییر می دهند. نمی خواهیم با فرم دهی صورت با تزریق ژل خودمان را غیرطبیعی نشان دهیم. اما انجام این عمل در نواحی که گفته می شود می تواند ما را زیبا تر از آن چه هستیم نشان دهد و احساس بهتری را به ما هدیه کند!

  • قسمت بیرونی گونه‌ها (رایج‌ ترین قسمتی که به آن‌ها ژل تزریق می‌شود)
  • چانه (برای چانه‌های کوچک و برای بزرگ کردن و حجم دادن به آن)
  • خطوط لب و فک (رفع خطوط عمیق در سنین بالا)
  • شقیقه ها (برای افرادی که صورت استخوانی و اسکلتی دارند برای جلوگیری از پررنگی نشانه های افزایش سن)

حرف آخر

فرم دهی صورت با تزریق ژل اگر جه شاید یک عمل خاص و لاکچری به نظر بیاید، اما از نظر ما برای هر فردی که به زیبایی صورت خود اهمیت می دهد می تواند یکی از عمل های بسیار مفید باشد.

از شما ممنونیم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها بنویسید!

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *