loader image
15 اردیبهشت 1399 توسط admin 0 دیدگاه

جوانسازی و رفع چین و چروک

جوانسازی و رفع چین و چروک

جوانسازی و رفع چین و چروک

جوانسازی و رفع چین و چروک یک موضوع همیشگی در میان مردم بوده است. از زمان های قدیم تا به حال همیشه افراد به دنبال روش هایی برای رفع چین و چروک صورت و جوان شدن بوده اند. تا چند سال اخیر برخی افراد از جراحی برای رفع چین و چروک استفاده می کردند ولی امروزه روش های جدیدتری نسبت به جراحی وجود دارند.

یکی از روش های جوانسازی پوست، استفاده از دستگاه پلاسما BT می باشد. در ادامه مطلب مزایا و تاثیرات استفاده از دستگاه پلاسما BT برای این کار را ارائه می دهیم.

تاثیر دستگاه پلاسما BT بر جوانسازی پوست

ابتدا در مورد پلاسما بهتر است بدانید که حال آن نه جامد می باشد و نه مایع. پلاسما یک گاز داغ است و زمانی که با پوست برخورد کند، سرد می شود. همچنین لایه های زیرین پوست را هم تحت تاثیر قرار نمی دهد و در نتیجه به خاصیت الاستیکی آن صدمه ای وارد نخواهد شد.

به دلیل اینکه می توان با استفاده از دستگاه پلاسما BT همان نتایج جراحی را به دست آورد، این روش مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

پلاسماتراپی از جدیدترین روش های زیبایی و پزشکی است که اخیرا به طور رایج در همه کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. این روش به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد نسبت به جراحی ترجیح داده می شود. در نتیجه نیز باعث از بین رفتن چین و چروک های پوست به طور کامل می شود.

مزایای استفاده از دستگاه پلاسما BT به جای جراحی

مزایای استفاده از دستگاه پلاسما BT

همانطور که گفته شد تاثیر روش پلاسماتراپی به همان اندازه جراحی می باشد ولی مزایای بیشتری نسبت به آن دارد که مردم این روش را ترجیح می دهند. از مزایای استفاده از دستگاه پلاسما BT می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم ایجاد اسکار و زخم جراحی. از آنجا که جای جراحی یکی از موارد رنج آور در افراد است ترجیح می دهند از روشی استفاده کنند که نیازی به برش نداشته باشد و جای آن روی پوست باقی نماند.
  • به دلیل عدم برش، احتمال ایجاد عفونت نیز وجود ندارد.
  • از مواد بیهوشی استفاده نمی شود و در نتیجه فرد درگیر عوارض ناشی از مواد بیهوشی نمی شود.
  • ریسک بسیار کمتری نسبت به جراحی دارد.
  • دوره نقاهت آن بسیار کوتاه تر از روش جراحی می باشد.
  • در استفاده از دستگاه پلاسما BT پوست نازک نمی شود.
  • زمان انجام آن نیز نسبت به جراحی بسیار کمتر و سریع تر است.
  • عوارض جانبی آن حداقل میزان ممکن است.

نکاتی که بهتر است در مورد استفاده از دستگاه پلاسما BT بدانید

در مورد درد نیز بهتر است بدانید که استفاده از دستگاه پلاسما BT درد ندارد. ممکن است در حین انجام کار درد کمی احساس شود که از قبل شروع، از بی حسی موضعی استفاده می شود و پس از اتمام کار نیز فرد هیچ احساس دردی نخواهد داشت.

هزینه این روش نسبت به جراحی کمتر می باشد. تاثیر بسیار زیادی دارد و ماندگاری آن هم مانند همان روش جراحی می باشد. در مورد تعداد جلسات هم قاعدتا بستگی به میزان چین و چروک پوست و وضعیت فرد دارد. از یک جلسه تا چند جلسه متغیر می باشد. با ویزیت اولیه می توان از جزئیات و روند کار با اطلاع شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *