loader image
15 اردیبهشت 1399 توسط admin 0 دیدگاه

برطرف کردن اسکارهای زخم و جراحی

برطرف کردن اسکار های زخم و جراحی

 

برطرف کردن رد جراحی و زخم

 

ممکن است هر فردی به دلایل مختلف تا به حال جراحی کرده باشد یا به هر دلیلی از بخیه استفاده کرده باشد. یکی از مواردی که بسیاری از افراد را به خصوص زمانی که در صورتشان بخیه ای انجام می شود بسیار نگران می کند این است که جای آن در صورتشان باقی بماند. از آنجا که زیبایی در اعتماد به نفس افراد تاثیر بسیار زیادی دارد، اینکه جای بخیه و جراحی باقی نماند موضوع مهمی به نظر می رسد.

باقی نماندن جای زخم و جراحی یکی از مهارت های جراحان است که تا چه اندازه بتوانند آن را درست و دقیق انجام دهند ولی باید توجه داشت که گاهی بنا بر اولویت ها، جراح باید درمان را اولویت قرار داده و نمی تواند کاملا موضوع زیبایی را حل کند.

جدا از صورت افراد یا موارد مربوط به بخیه، ممکن است هرگونه جای زخم در هر قسمت بدن باشد که فرد از داشتن آن حس بدی داشته باشد و ترجیح دهد آن را از بین ببرد.

روش رفع اسکار زخم و جراحی

با توجه به مطالب گفته شده و تاثیری که زخم ها بر زیبایی و احساس افراد و در نتیجه اعتماد به نفس آن ها دارد، بسیاری از مردم به فکر درمان این مورد هستند. یکی از بهترین مواردی که می توان برای رفع اسکارهای زخم و جراحی به آن توجه داشت، رفع آن ها توسط دستگاه پلاسما BT می باشد.

دستگاه پلاسما BT یکی از بهترین راه حل هایی است که در سال های اخیر در جامعه پزشکی و زیبایی به کار برده می شود و می توان برای رفع زخم ها انجام داد. به دلیل تاثیر زیاد و عوارض بسیار نادر و کمی که ممکن است داشته باشد، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار دارد.

نکاتی در مورد دستگاه پلاسما BT

دستگاه پلاسما BT فقط با قسمت های اپی درم و بالایی پوست سر و کار دارد و اصلا به قسمت های زیرین آن برخوردی ندارد بنابراین پوست خاصیت کشسانی خود را حفظ می کند و هیچگونه نگرانی در مورد تغییرات پوستی وجود ندارد.

پلاسما ماده ای است که نه مایع است و نه جامد بلکه گاز داغی است که زمان برخورد به پوست سرد می شود.

چند مورد در مورد استفاده از دستگاه پلاسما BT در ادامه آورده ایم:

  • دوره نقاهت در روشی که از دستگاه پلاسما BT استفاده می شود بسیار کم است.
  • نسبت به کارهای جراحی بسیار راحت تر و سریع تر می باشد.
  • این روش پوست را هم نازک نمی کند.

برطرف کردن اسکار زخم و جراحی توسط دستگاه پلاسما BT

تاثیر دستگاه پلاسما BT

در روش استفاده از دستگاه پلاسما BT از واضح است که از تیغ و برش استفاده نمی شود. هیچ نیازی هم به استفاده از مواد بیهوشی نمی باشد پس قاعدتا عوارض مربوط به مواد بیهوشی گریبانگیر فرد نمی شود. در مورد میزان درد آن هم بدانید که این روش درد ندارد. ممکن است در زمان انجام فرایند درد کمی ایجاد شود که با استفاده از بی حسی موضعی رفع می شود. البته قابل ذکر است که پس از انجام کار نیز فرد دردی احساس نمی کند.

رفع اسکارها همیشه کار دشواری بوده است و افراد بسیاری از داشتن آن رنج می بردند ولی با وجود دستگاه پلاسما BT دیگر لازم نیست در این مورد نگرانی داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *